Staff Directory
NAMA JAWATAN OFFICIAL EMAIL
TOP MANAGEMENT
Dr Mohaizi Bin Mohamad Presiden mohaizi@geomatika.com.my
Dr Shaikh Ibrahim Bin Shaikh Omar Naib Canselor drshaikh@geomatika.edu.my
Pn. Nazirah Mohaizi Timbalan Naib Canselor I nazirah@geomatika.edu.my
En. Mazrin Rohizaq Timbalan Naib Canselor II mazrin@geomatika.edu.my
Vacant Timbalan Naib Canselor III  
Nurul Nadia Mohamad Shariff Pegawai Tugas-Tugas Khas nadia@geomatika.edu.my
KHIDMAT PENGURUSAN
Kewangan
Vacant Pengarah Bahagian Kewangan  
Nur Fatma Binti Abdul Rahman Eksekutif Rendah  nurfatma@geomatika.edu.my
Nusrah Binti Pauzi Eksekutif Akaun nusrah@geomatika.edu.my
Syahdu Bestari Binti Sarian Pembantu Kewangan syahdubestari@geomatika.edu.my
Siti Juliana Hazlin bt Hamdan Eksekutif Penajaan julianahazlin@geomatika.edu.my
Saiyidah Yusra Eksekutif Rendah Penajaan saiyidahyusra@geomatika.edu.my
Jabatan Sumber Manusia
Nurul Hanifah Binti Mahmood Eksekutif Sumber Manusia nurulhanifah@geomatika.edu.my
Vacant Pengurus Sumber Manusia  
Muhammad Bin Ismail Eks Rendah Sumber Manusia muhammad@geomatika.edu.my
Vacant Eks Rendah Sumber Manusia  
Pentadbiran
Rudy Saputra Assistant DVC Administration and Development rudy@geomatika.edu.my
Mohd Syeriffirdaus Bin Ahmad Othman Chargeman cum Despatch syeriffirdaus@geomatika.edu.my 
Nurul Amyra Bt Nasarudin Pembantu Tadbir amyra@geomatika.edu.my 
Syarina Fatin Binti Othman Hamid Eksekutif Pembelian dan Pengurusan Aset syarina@geomatika.edu.my
Mohamad Shawal Bin Abdullah Juruteknik IT shawal@geomatika.edu.my
Bahagian Korporat Komunikasi dan Media Penerbitan
Syaerie Suhana Binti Mohd Shahar Pegawai Khas Timbalan Naib Canselor 1 pa_tnc1@geomatika.edu.my
Noor Shila Binti Nan Pengarah Bahagian Korporat Komunikasi  noorshila@geomatika.edu.my
Mohammed Iqmal Bin Darmin Pengurus Pereka Grafik iqmaldarmin@geomatika.edu.my
Fateen Syakira Binti Hanafee Pereka Grafik fateensyakira@geomatika.edu.my
HEA 
Dr Norhayati Mohd Yusof Ketua Jabatan ODL Centre drnorhayatimy@geomatika.edu.my
Ismahasimah Ismail PNC HEA isma@geomatika.edu.my
Juliza Ezaida Bt Jumelan Eksekutif HEA juliza@geomatika.edu.my
Suhana Binti Saari Eksekutif HEA suhanasaari@geomatika.edu.my
Julizan Binti Jami Pem. Tadbir HEA julizan@geomatika.edu.my
Syuhaidah Binti Abdul Rahman Pustakawan syuhaidah@geomatika.edu.my
HEP/OSC
Vacant Penolong Pendaftar  
Vacant Eksekutif Alumni & Kerjaya  
Noor Marlina Pegawai Perhubungan Pelajar  marlina@geomatika.edu.my
Muhammad Faizul Bin Mokhtar Pengurus Jabatan Psikologi & Kaunseling faizulmokhtar@geomatika.edu.my
Zarifah Binti Mat Hussin  Kaunselor zarifah@geomatika.edu.my
Mohd Zainal Bin Ishak Pemandu cum Despatch zainalishak@geomatika.edu.my
Redzuan Fitri Bin Rahmat Pemandu 2 redzuanfitri@geomatika.edu.my
Nazif Bin Nukabba Ket. Jab.Asrama & Logistik nazif@geomatika.edu.my
Muhammad Syafiq Syazani B. Ujrianto Warden syafiqsyazani@geomatika.edu.my
Husna Binti Mat Sayuki Eks. Ren. Pengurusan Rekod & Mahasiswa husnamatsayuki@geomatika.edu.my
Amir Nizam Arifin Pegawai Keselamatan amirnizam@geomatika.edu.my
Nurul Asma Binti Razmi  Eksekutif Pengurusan Rekod & Mahasiswa nurulasma.razmi@geomatika.edu.my
INTERNATIONAL STUDENT OFFICER (INSO) - 42655308
Maminul Islam Momin Pengarah INSO momin@geomatika.edu.my
Dr Assaduzzaman Dekan assaduzzaman@geomatika.edu.my
Abdillah Abdul Malik   abdillah@geomatika.edu.my
Mohammad Shaiful Idnan Bin Mohd Hanafiah Peg. Perhubungan Pelajar Antarabangsa shaiful@geomatika.edu.my
Muhamad Salih Bin Mohd Ishak Koordinator HEA IQRA' razie@geomatika.edu.my
Sardar Ali HR and Operation sardar@geomatika.edu.my
Nurul Jannah Eksekutif Sumber Manusia (INSO) jannah@geomatika.edu.my
Abdirahman Bashir Head Of International Marketing & Event abdirahman@geomatika.edu.my
Osman Abdirahman Marketing Executive Officer osman@geomatika.edu.my
Mahdieh Afzali (Mahshid) Head Of Regional Iran mahshid@geomatika.edu.my
Dr. Khairi Ahmed R. Masaud Lecturer khairi@geomatika.edu.my
Dr. Dhakir Abbas Ali Lecturer dr.dhakir@geomatika.edu.my
Nahg Abdul Majid Alawi Hussein Pensyarah dr.nahg@geomatika.edu.my
habibah Binti Samsudin Finance diana@geomatika.edu.my
Dr. Mohd Sufian Bin Abd Aziz Dekan Kluster mohd_sufian@geomatika.edu.my
Vacant Timbalan Dekan  
Wuerguli Yiming Director of Marketing  guli@geomatika.edu.my
MARKETING CORPORATE - 42656283
S. Kugan Pengarah Pemasaran kugan.geomatika@gmail.com
Vacant Project Management Officer  
Nurulhuda Bt Jalil Project Management Officer nhuda.jalil@geomatika.edu.my
Noorazida Binti Abdul Khadir Setiausaha azida.geomatika@gmail.com
University Information Centre 27214845  
Muhammad Azli Bin Mohamed Kassim Pengurus Pemasaran azli@geomatika.edu.my
Norman Mai Eksekutif Pemasaran norman@geomatika.edu.my
Muhammad Hafiz Bin Ibrahim Eksekutif Pemasaran hafiz@geomatika.edu.my
Harizah Binti Harun Marketing Cum Receptionist harizah@geomatika.edu.my
Mohd Ruhaifi Bin Ozir Online Marketing ruhaifiozir@geomatika.edu.my
FAME - IQRA
(Dr) Nor Yasmin Haji Jamaludin Dekan IQRA nyasmin@geomatika.edu.my 
Md Abdullah Al-Masud Eksekutif Akademik nyasmin@geomatika.edu.my 
Muhamad Salih Bin Mohd Ishak Koordinator HEA IQRA' salih@geomatika.edu.my
Nadia Bt Adnan Pensyarah nadiaadnan@geomatika.edu.my
Kethelline Florytha Anak Siang Pensyarah florytha@geomatika.edu.my
Nurul 'Ain binti Ahmad Pensyarah nurulain@geomatika.edu.my
Izzati Nor Salleh Pensyarah Business izzatisalleh@geomatika.edu.my
MPU & FAHUD
Apizah Muhammad Setiausaha/Pensyarah apizah@geomatika.edu.my
Nurul Aina Binti Abdul Rauf English Lecturer nurulaina@geomatika.edu.my
Najidah Binti Zakaria Timbalan Dekan najidah@geomatika.edu.my
Bremasakhti A/P Munisamy Pensyarah bremasakhti@geomatika.edu.my
Nur Sakinah Bt Mat Zuber Pensyarah ECE sakinah@geomatika.edu.my
Nor Asiah Binti Jusoh Dekan / Pensyarah MPU norasiah@geomatika.edu.my
Wan Jazmina Binti Wan Ariffin Pensyarah wannorjazmina@geomatika.edu.my
Nurul Hazwa Bt Sulaiman Pensyarah ECE nurulhazwa@geomatika.edu.my
FAHOT
Norazean Abdul Malik Dekan norazean@geomatika.edu.my
Aini Ismail Ketua Jabatan amy@geomatika.edu.my
Siti Rohaida Khas Abdollah Setiausaha/Pensyarah sitirohaida@geomatika.edu.my
Aimuni Mardhati Maghribi Pensyarah aimuni@geomatika.edu.my
Noor Nazieha Sabran Pensyarah noornazieha@geomatika.edu.my
Siti Roha Binti Ramli Pensyarah roharamli@geomatika.edu.my
Ahmad Bin Aziz Pensyarah nashanaslimy@geomatika.edu.my
Vacant Timbalan Dekan  
FABAS - 42510575
Komathi A/P Vijayan Pensyarah komathi@geomatika.edu.my
Fikri Bin Fauzi  Dekan fikri@geomatika.edu.my
Nabilah Binti Zulkefli Setiausaha nabilahzulkefli@geomatika.edu.my
Shahida Binti Md Nor Pensyarah shahidamdnor@geomatika.edu.my
FHS
Abdul Rani  Clinical Instructor abdulrani@geomatika.edu.my
Dr. K.Saminathan Senior Lecturer / Dekan saminathan@geomatika.edu.my
Dr Tavamani D/O Balan Ketua Program drtavamani@geomatika.edu.my
Laila Subra Dekan laila@geomatika.edu.my
Hj Baharuddin Mohd Zali Clinical Instructor baharuddinzali@geomatika.edu.my 
Adibah Binti Abdullah Clinical Instructor adibah@geomatika.edu.my
Dr Hemavathy A/P Surikumaran Pensyarah drhemavathy@geomatika.edu.my
Ismanizam Bin Ismail Pensyarah / Ketua Program ismanizam@geomatika.edu.my
FAED
Khalid Bin Ahmad Dekan khalid@geomatika.edu.my
Mahfuzah Azyan Syazwani Razali Timbalan Dekan mahfuzahrazali@geomatika.edu.my
Rafidah Binti Samsuddin Pensyarah rafidahsamsuddin@geomatika.edu.my 
Siti Nazirah Bt Kamaruddin Setiausaha/Pensyarah sitinazirah@geomatika.edu.my 
Faris Ameer Izat Bin Ismail Pensyarah farisameer@geomatika.edu.my

Amir Azfar Bin Hamzah

Pensyarah amirazfar@geomatika.edu.my


FACAME & FAICT

Firdaus Bin Hj Omar Pensyarah firdausomar@geomatika.edu.my 
Wan Faeeza binti Hussain Sadri Timbalan Dekan faeeza@geomatika.edu.my
Wan Azila Wan Abdullah Pensyarah azila@geomatika.edu.my
Khairunisa' Aztikah Bt Ismail Pensyarah khairunisa@geomatika.edu.my 
Dewi Dermawan Bt Hj Elmi Pensyarah dewi@geomatika.edu.my 
Zai Khairul Hisyam Mohd Zainal Ketua Program zaikhairul@geomatika.edu.my 
Nur Haie' Ddhayu Bt Ramlee Setiausaha/Pensyarah haieddhayu@geomatika.edu.my 
Ahmad Faiz Bin Ghazali Pensyarah ahmadfaiz@geomatika.edu.my 
Amirah Binti Mohammed Shahiri Pensyarah amirah@geomatika.edu.my

FAGEO & GSI
 
Mohd Firdaus Bin Md Alip Dekan  mohdfirdaus@geomatika.edu.my
Vacant Timbalan Dekan   
Siti Najihah Binti Ghazali Pensyarah sitinajihah@geomatika.edu.my
Azlina Binti Mustafar Pensyarah azlina@geomatika.edu.my
Zaidatul Akmal Binti Zawani finance zaidatulakmal@geomatika.edu.my
Nur Hidayu Binti Ishak Pensyarah nurhidayu@geomatika.edu.my
Nur Hidayatul Nazirah Bt Othman Pegawai Penilai Geospatial hidayatulnazirah@geomatika.edu.my
Amir Hamzah Bin Othman Pensyarah amirhamzah@geomatika.edu.my
Mariah Badrudin Pensyarah SKM mariah@geomatika.edu.my
GSI & KEMAHIRAN
Ahmad Kamarul Amri Bin Abdul Malek Koordinator HEAK ahmadkamarulamri@geomatika.edu.my
Norshahima Binti Isa Timbalan Koordinator HEAK norshahima@geomatika.edu.my
Nuraisyah bt Abd Razak Pegawai Penilai Senibina nuraisyah@geomatika.edu.my 
Nur Fadilah Bt Shaiful Anuar Pegawai Penilai nurfadilah@geomatika.edu.my 
NurulAzua Binti Hashim Pegawai Penilai SKM Estetik nurulazua@geomatika.edu.my 

CEFO
 
   
Siti Esah Binti Mohd Pensyarah sitiesah@geomatika.edu.my 
Thiviyaa d/o M.Othaya Kumar Pensyarah  thiviyaa@geomatika.edu.my 
CLEANER
Lin Hamilin Cleaner  
Juwiryah Cleaner  
Wiwin Subaida Cleaner  
Kak Ros Cleaner  
     
HQ TEL: 42560834                  
FAKS: 42561328    
TEL PEJ : 42524576/73           
FAKS: 42603559    


Print